Galim kartu – naujas TV laidų ciklas apie savanorystę

Laidų ciklo kūrėjai nusprendė supažindinti žiūrovus su savanorystės galimybėmis Lietuvoje. Įdomios, jautrios ir neįprastos – tokios savanorystės iniciatyvos bus pristatytos naujame laidų cikle. Projektą dalinai finansuoja Spaudos, radijo ir televizijos fondas. Laidas galite išvysti Marijampolės TV kiekvieną trečiadienį nuo lapkričio 16 dienos. Laidas galite žiūrėti :

Ūkininkas Jurgis – vaidybinės TV laidos vaikams ir jaunimui

TV Europa kuria naują laidų ciklą „Ūkininkas Jurgis” skirtą vaikams ir paaugliams. „Ūkininkas Jurgis“ – tai žaismingas edukacinių TV laidų ciklas, pirmiausiai, skirtas vaikams, jaunimui ir jų požiūrio į vartojimo įpročius, gamtos apsaugą ir klimato kaitą formavimui. Jurgis – personažas, kurį įkūnija aktorius Darius Auželis. Jis labai nori būti ūkininku ir sukurti savo svajonių ūkį, […]

Lapteviečiai

Projektas „Lapteviečiai“ – audiovizualinis kūrinys apie paminklų iš titano pastatymą (Trofimovske, Tit Aruose, Moustache ir Bykove) tremtiniams prie Laptevų jūros atminti, bei apie vėlesnes ekspedicijas skirtas tųpaminklų priežiūrai. Autoriai: Asta Ramoškaitė – Adomavičienė, Algirdas Žvinakevičius, Egidijus Povilaitis, Mindaugas Aleknavičius, Olita Dautartaitė, Ignas Žvinakis Projektą finansuoja Lietuvos kultūros taryba Projekto remėjas UAB Makrus Filmą galite pamatyti: