Galim kartu – naujas TV laidų ciklas apie savanorystę

Laidų ciklo kūrėjai nusprendė supažindinti žiūrovus su savanorystės galimybėmis Lietuvoje. Įdomios, jautrios ir neįprastos – tokios savanorystės iniciatyvos bus pristatytos naujame laidų cikle. Projektą dalinai finansuoja Spaudos, radijo ir televizijos fondas. Laidas galite išvysti Marijampolės TV kiekvieną trečiadienį nuo lapkričio 16 dienos. Laidas galite žiūrėti :

Ūkininkas Jurgis – vaidybinės TV laidos vaikams ir jaunimui

TV Europa kuria naują laidų ciklą „Ūkininkas Jurgis” skirtą vaikams ir paaugliams. „Ūkininkas Jurgis“ – tai žaismingas edukacinių TV laidų ciklas, pirmiausiai, skirtas vaikams, jaunimui ir jų požiūrio į vartojimo įpročius, gamtos apsaugą ir klimato kaitą formavimui. Jurgis – personažas, kurį įkūnija aktorius Darius Auželis. Jis labai nori būti ūkininku ir sukurti savo svajonių ūkį, […]

Emilija Pliaterytė 1830

TV laidų ciklo „Vyrų šešėlyje” tęsinys !

 TV laidų ciklas „VYRŲ ŠEŠĖLYJE“   Dokumentuose, kuriuose fiksuojami pagrindiniai šalies įvykiai, dažniausiai sutinkami vyriški vardai, tačiau tarp jų rasime ir moteriškų vardų. Kas buvo tos moterys, nuo kurių priklausė svarbiausi įvykiai Lietuvoje ir už jos ribų? Projektą remia „Spaudos, radijo ir televizijos rėmimo fondas“. 2020 metų laidas galite pamatyti čia: