Rojus Lietuvoj

(I sezonas 1-30 serija ir II sezonas 1-64 serija)

DSC03054

Pirmiausia būtina pasakyti teisybę, kad paskui nekiltų bereikalingų kalbų ir ginčų – ,„Rojus Lietuvoj“ tikrai yra. Tai gali paliudyti jo gyventojai: sodų bendrijos ,„Rojus Lietuvoj“ pirmininkas Jurgis Petrauskas, buhalterė Rožė ir jos vyras Alfonsas Buivydas, policininkas Jomantas, verslininkai Elvyra ir Algimantas Vaišvilos, grožio salono savininkė Viktorija, svajonių jaunikis Vaciukas, dažnai čia apsilankantis ūkininkas Juozas Šeputis ir daugelis kitų. Tokių rojų galima priskaičiuoti tūkstančius. Jie išsidėstę apie visus didžiuosius Lietuvos miestus, yra jų prie visų rajonų centrų, net bažnytkaimių. Galima drąsiai sakyti, jog tai tikras ir absoliučiai naujas reiškinys Nepriklausomoje Lietuvoje. Čia kiekvienas gali elgtis taip, kaip kam patinka. Galima pasistatyti ištaigingus namus, varyti savo biznį, net, supirkus kelis šalia esančius sklypus, suręsti prekybos ir pramogų centrą. Įdomiausia, jog visose sodų bendrijose galioja tos pačios gyvenimo taisyklės. Tie, kurie jas nori keisti, privalo stoti į nuožmią kovą su naujovių nepalaikančiais.Čia gyvenimas veržiasi sraunia srove, putoja, verda, ritasi per akmenų slenksčius, čia yra ir meilės, jautrumo, doros, vilties ir tikėjimo.

Vaidina: Petras Dimša, Albinas Arkauskas, Jurga Kalvaitytė, Giedrė Giedraitytė, Lina Budzeikaitė, Robertas Aleksaitis, Darius Auželis, Irmantas Jankaitis, Redita Dominaitytė, Mindaugas Ancevičius, Gabrielė Malinauskaitė ir kiti.

Pirmo sezono kūrybinė grupė: scenarijaus autorius Bronius Bušma, režisieriai Saulius Vosylius ir Valdas Babaliauskas, operatorius Jonas Gurskas, kompozitorius Alvydas Jegelevičius, garso režisierius Darius Kalinauskas.

Antro sezono kūrybinė grupė: scenarijaus autoriai Bronius Bušma ir Raimondas Paškevičius, Julius Paškevičius, režisieriai Saulius Vosylius ir Justinas Lingys, operatoriai Giedrius Ilgūnas ir Mindaugas Cicėnas, kompozitorius Alvydas Jegelevičius, garso režisierius Darius Kalinauskas.

Prodiuseris Algirdas Žvinakevičius.

Serialas rodomas per LRT.

Rojus Lietuvoj daina:

Rojus Lietuvoj anonsas