„Giminės. Gyvenimas tęsiasi“ (2 – as sezonas) jau nuo kovo 6 dienos per LRT !

Naujose filmo „Giminės.Gyvenimas tęsiasi“ serijose visa Šepučių giminė vėl įsisuka į aistrų sūkurį, kuriame  netrūksta nei meilės, nei turto dalybų. Skaudūs prisipažinimai, daug metų saugotos paslaptys ir nemaloni tiesa sukrečia  serialo herojus. Nesibaigiančios Juozo Šepučio teisybės paieškos atveda į Lietuvą tolimą giminaitį – Jurgį Šeputį, kuris įneša dar daugiau sumaišties į  Antano palikimo reikalus.
Velionio Antano užminta mįslė sudrumsčia ne tik Vidos, bet ir visos giminės ramybę ir pažadina sąžinės priekaištus. Tik ar visi turi sąžinę? Ar užteks drąsos prisipažinti?

Nesvetimas Šepučiams  ir visos Lietuvos skaudulys – emigracija. Geresnio gyvenimo ieškojimas,  o gal bandymas pabėgti nuo mažo miestelio visa matančių akių priverčia išvykti Virginiją.

Liepsnoja  ir  meilės aistros… Tik ar Vaciukas pasipirš Jurgai?
Gyvenimas tęsiasi,  kad ir koks jis.  Šepučių giminė nenuleidžia rankų – kovoja, ieško teisybės, skiriasi, taikosi, myli, pyksta, stato ir griauna savo bei kitų gyvenimus.

Naujausiame „Giminės. Gyvenimas tęsiasi“  sezone vėl susitiksime su nuostabiais aktoriais:   Vaiva Mainelyte, Regina Varnaite, Gediminu Girdvainiu, Vytautu Tomkum, Rimgaudu. Karveliu, Vytautu Rumšu, Rūta Ščiogolevaite,  Elvyra Piškinaite Latėniene, Robertu  Aleksaičiu, Dalium  Mertinu, Ilona  Balsyte, Darium  Auželiu, Petru  Dimša, Lilija Žadeikyte ir kt.

Scenarijaus autorius Bronius Bušma, režisierius Saulius Vosylius.

Premjera jau kovo 6 d. 21.00 val.